Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zuza Wiśniewska – ORTOLAN

11 lutego

Zuza Wiśniewska – koncert promujący płytę ORTOLAN!
11.02.2024 (niedziela), godzina 19:00 (wejście od 18:00)
Klub Muzyczny Alive, ul. Kolejowa 12, 53-508 Wrocław
🎟️ Bilety:
I PULA: 18 zł – bilety dostępne online [liczba ograniczona]
II PULA: 32 zł – bilety dostępne online.
Obie pule pod linkiem: https://goingapp.pl/…/zuza-wisniewska-koncert…/luty-2024

III PULA: 40 zł – w dniu koncertu na bramce.
Posłuchaj przed koncertem:

 

🐦Samotnik:

🐦Wróble:

🐦Pliszka:


~~~~
🦅 Co lubisz i czego nie lubisz w Polsce? Odpowiedź na to pytanie trudno zamknąć w jednym zdaniu. Zuza Wiśniewska postanowiła stworzyć płytę ORTOLAN!, która rozważa ten temat na wiele sposobów. Pod ptasią metaforą kryją się m.in. poeci, alkoholicy, nieszczęśliwe młode kobiety, samotni mężczyźni czy… kibole. To opowieść pełna smutku i buntu, ale również nadziei na szczęście i lepsze jutro.
💙 ORTOLAN! to koncerto-spektakl na dwa loopery, gitarę elektryczną i ukulele. Znajdziesz w nim mnóstwo niebanalnych tekstów o zabarwieniu literackim i szereg muzycznych inspiracji: przez punkrocka do eksperymentalnej alternatywy, aż po piosenkę akustyczną. Dzięki temu dźwiękowe spotkanie nie raz Cię zaskoczy, wzruszy i nastroi do refleksji.
~~~~
👩 🎤 Zuza Wiśniewska to pochodząca z Torunia niezależna songwriterka działająca w myśl idei DIY. Punktem wyjścia w jej twórczości zawsze jest tekst piosenki, a dopiero później jej muzyczne dopełnienie. Właśnie dlatego każdy tworzony przez nią projekt brzmi nieco inaczej.
Laureatka ponad 40. nagród krajowych i międzynarodowych festiwali piosenki, w tym I nagrody 57. Studenckiego Festiwalu Piosenki, 46. Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” i 41. Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK.
Miała przyjemność koncertować w wielu miastach polski m.in. w Krakowie, Toruniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie czy Olsztynie. Grała na takich festiwalach jak Powidz Jam Festiwal, Śląskie Miraże czy Jarmark Książki.
Jej debiutancka płyta „Lusterka” zdobyła tytuł płyty roku 2020 UWM FM oraz nominację do tytułu Płyta i Artysta Roku Radia GRA Toruń. Została też ciepło przyjęta przez słuchaczy i dziennikarzy.
www.zuzawisniewska.com

Szczegóły

Data:
11 lutego
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1038909204063383

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

Alive
Kolejowa 12
Wrocław, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Skip to content