Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Benefit na Zament

10 lutego

Hej! Tu Zament,
zapraszamy was na naszą imprezę benefitową na CRK! Na beneficie będą cztery różnorodne zespoły, distra grup politycznych i (mamy nadzieję) dobra zabawa.
Będzie to okazja aby nas spotkać, poznać i porozmawiać z nami. Może masz jakieś uwagi do naszego kolektywu? A może szukasz miejsca, żeby zacząć działać? Na wydarzeniu będziemy wrzucać szczegóły dodatkowych atrakcji.
Zament trzyma się już prawie dwa lata i gościł już wiele świetnych inicjatyw i wydarzeń. Chcemy to kontynuować. Domyślacie się pewnie, że utrzymanie takiego miejsca nie jest łatwe, ale jakoś dajemy radę. Jeśli chcecie nas wesprzeć i pomóc nam istnieć co najmniej kolejne dwa lata – wpadajcie się pobawić!

 

Zespoły, które dla was zagrają to:

– Małgola No – alternative R&B Poznań
Zakochała się w amerykańskim R&B już jako mała dziewczynka i marzyła by tańczyć i śpiewać na scenie jak Destiny’s Child. 25 lat później nadal nie jest za późno żeby realizować to marzenie.
Znana uprzednio w wąskich kręgach miłośników muzyki alternatywnej, Małgola, No zaprezentuje najnowszy materiał z nadchodzącej w czerwcu płyty „Memory loss”, wykreowanej w kolaboracji z lokalnymi artystami z Polski i Walii. Tym razem bierze na producencki warsztat czarne brzmienia wczesnych lat 2000.
Dziewczyńskie supertrio wokalno-taneczne Małgola, No przeniesie Was w erę szkolnych mini playback show, girlsbandów i porad z Filipinki.

 

– Rdest – blackened crust punk Wrocław
Świeży oddech Wrocławskiej sceny punkowej. Łączą Black metal z crust punkiem.
Zaproszeni bo wszyscy mówili, że muszę ich zobaczyć. To może zobaczymy ich razem?

 

– Boysyrewicz – Emo Disco Wrocław
Chłopaki znane i lubiane.
A skąd znane?
A z Lie after lie czy Modernslave.
A czemu lubiane?
Bo tworzą piękna muzę, same posłuchajcie:

 

– Kanoohii – pop/R&B Wrocław
Little alt boy wraz z zespołem. Piękna muza i piękne słowa opisujące nie zawsze piękną rzeczywistość Wrocławia. Całe szczęście ich koncert na pewno dorzuci trochę różowego koloru do szarości ulic Nadodrza.

Zament to alternatywne, anarchistyczne miejsce kulturowe. Organizowane są w nim warsztaty, wystawy, dyskusje, wykłady, spotkania, a także jest siedzibą Wolnej Biblioteki.

Szczegóły

Data:
10 lutego
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/912532060266259

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

CRK
ul. Jagiellończyka 10 c/d
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content