Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aleksandra Słyż – Sanatorium Dźwięku Out of Sezon / Sokołowsko Music

25 listopada, 2022

Aleksandra Słyż będzie kolejną artystką w naszym out of sezonowym cyklu. Tym razem koncert odbędzie się we Wrocławiu.

ALEKSANDRA SŁYŻ

Polska kompozytorka, sound designerka i reżyserka dźwięku, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Poznańskiej Akademii Muzycznej oraz Królewskiego Konserwatorium w Sztokholmie. Członkini międzynarodowego projektu We are Europe oraz platformy SHAPE+, zrzeszającej twórców innowacyjnej muzyki i sztuk audiowizualnych w Europie.
W występach na żywo artystka skupia się na odnajdywaniu subtelnych połączeń między instrumentami akustycznymi a syntezatorami modułowymi, tworząc bogate, różnorodne struktury dronowe, które powoli, lecz intensywnie pulsują i rezonują z otaczającą przestrzenią i z odbiorcą.

Drugą, równie ważną częścią praktyk artystycznych Słyż są interaktywne systemy sonifikacyjne. Od 2017 roku prowadzi badania artystyczne, w których stosuje praktyczne eksperymenty dotyczące sonifikacji ruchu/gestu, ludzkich odruchów proprioceptywnych oraz różnych rodzajów interakcji.
Prace Słyż były prezentowane na festiwalach muzycznych i filmowych w Europie i USA, m.in. Audiorama, Avant Art Festival, Between Festival, Calma, Ephemera, Idealistic Festival, Kiev Music Festival, Open Source Art, UNM Festival czy Unsound.

Więcej:
www.aleksandraslyz.com
www.soundcloud.com/aleksandra_slyz

www.instagram.com/aleksandra.slyz
TAX 30 PLN

Szczegóły

Data:
25 listopada, 2022
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1258421881609282

Miejsce wydarzenia

Lokalizacja nietypowa WROCŁAW
Skip to content