Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dod#2 God save the Shoegaze Druga Połowa Lutego/Stella Star/pawlack/Heathermint

26 listopada, 2022

Zarezerwujcie sobie czas na pocenie oczu i bujanie się do dźwięków zepsutego wzmacniacza bo już niedługo na CyRK zawita SHOEGAZE! 💜💜💜
zagrają:

Stella Star szugejz/drimpop/Kraków
Krakowski zespół grający muzykę z pogranicza shoegaze i dream pop’u. Powstał w 2020 roku w mrokach pierwszej fali pandemii.
Członkowie zespołu twierdzą, że projekt pozwolił im przetrwać ten okres we względnie dobrej kondycji psychicznej i wyruszyć we wspólną podróż mimo obowiązujących zakazów.
W skład zespołu wchodzą:
Dawid Leśniak (gitara)
Maciej Buliński (bas)
Szczepan Wolak (perkusja)
Małgorzata Buracka (wokal + piano, teksty)

Druga Połowa Lutego szugejz/emo/Wrocław
Nagrywki wciąż WIP, chociaż dostępne w sieci single zwiastują, że i także na koniec wakacji takie granko siądzie niczym fake emo na początku poprzedniej dekady.


Heathermint szugejz/Głogów
Duet z Głogowa wykonujący muzykę z pogranicza shoegaze i rocka alternatywnego. Na koncie mają ciepło przyjęty debiutancki album oraz parę singli. Przeważnie inspirują się klasykami lat 90 – usłyszycie w nich Swervedriver, Sonic Youth, Drop Nineteens oraz Slowdive. Na potrzeby koncertów, występują w czteroosobowym składzie.

pawlack synth/drimpop Poznań
Jednosobowy projekt osóbki znanej ze stania za klawiszami i płynnie operującej innymi instrumentami w znanym i lubianym zespole z miasta Rycha Peji, Syndromie Paryskim.

Zachwyt shoegaze/post-punk Oświęcim
zachwyt to oświęcimski zespół balansujący pomiędzy post-punkowym chłodem a shoegaze’owym ciepłem. Pierwsze kawałki projektu powstały pod koniec lata 2021 roku, a debiutancka EPka ujrzała światło dzienne 26 stycznia 2022 roku. Całość została nagrana na ledwo działającym laptopie dzięki łączeniu analogowego sprzętu z cyfrową produkcją. Sama muzyka idealnie komponuje się z oprawą wizualną powstałą przy pomocy przeterminowanej kliszy. Po pierwszym sukcesie i entuzjastycznym odbiorze mini albumu, solowy projekt stopniowo przekształcił się w czteroosobowy zespół, który obecnie pracuje nad nowym materiałem.

Bilety w cenie 35zł do kupienia na bramce w dniu koncertu 🙂
Widzimy się!!

Szczegóły

Data:
26 listopada, 2022
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/560965032451002/

Miejsce wydarzenia

CRK
ul. Jagiellończyka 10 c/d
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content