Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Zwidy, Jonasz Gubera x Wielkie Rozczarowanie i daysdaysdays

6 kwietnia

Zwidy, Jonasz Gubera x Wielkie Rozczarowanie i daysdaysdays na najbardziej emo trasie tego roku, która zawita także do Wrocławia! Widzimy się w Centrum Reanimacji Kultury. Wpadajcie!
Zagrają:

Zwidy
Zwidy szybko dorobiły się kultowego statusu na polskiej scenie niezależnej za sprawą wydanej w 2017 r. EP „Zwidy” i LP z 2018 r. pt. „Szum”. Od tego czasu zespół zagrał dziesiątki koncertów w całej Polsce oraz za jej granicami – zarówno jako headliner oraz support takich zespołów jak Fontaines D.C., Pile czy Crywank. W swojej muzyce łączą emo z wszelkimi możliwymi gitarowymi wpływami. W 2023 r. ukazało się ich drugie LP – „Nigdy nie będę taki, jak bym chciał”, na którym jeszcze bardziej poszerzyli zakres swoich inspiracji – do swojej mieszanki emo/math i indie rocka dodając chociażby inspiracje Radiohead. O albumie w bardzo pozytywnej recenzji napisał m.in. Bartek Chaciński, polecał go Jakub Żulczyk oraz wszystkie pisma zajmujące się muzyką rockową w Polsce. W okolicy jej wydania zespół zaliczył dwa największe koncerty w swojej karierze – supportując Lovejoy dla odpowiednio 1500 i 1800 osób w Gdańsku i Warszawie, a 2023 rok zakończył dużą trasą koncertową i wspólnym koncertem z Happysad.

 

Jonasz Gubera (Wielkie Rozczarowanie)
Największa internetowa osobowość polskiego emo i największy miłośnik pop punku po tej stronie świata. Jonasz Gubera (znany wcześniej chociażby z De Strojfisz) zadebiutował w 2022 r. pod własnym nazwiskiem płytą „Wielkie Rozczarowanie”, która z miejsca stała się obiektem kultu miłośników przebojowego punk rocka i emo. Jonasz na co dzień łączy muzykę z działalnością streamerską, dzięki czemu może pochwalić się dużą społecznością zbudowaną dookoła swojego nazwiska. Na scenie występuje jednak od niedawna już nie tylko jako Jonasz Gubera a lider zespołu, a jakże – Wielkie Rozczarowanie.

daysdaysdays
Letnia melancholia na granicy pop-punku i emo. Zespół słynący z żywiołowych i bardzo szczerych koncertów. Na swoim koncie ma dwie EP oraz wydaną w 2023 roku LP pt. “Tu byłem”. W międzyczasie trio supportowało takie zespoły jak Pile, Tiny Moving Parts czy Bass Drum of Death.
Gdzie: Wrocław, Centrum Reanimacji Kultury, ul. Kazimierza Jagiellończyka 10 C/D

 

Kiedy: 6.04.2024, 19:00
Za ile: 50 PLN (przedsprzedaż na GoOut.net) / 60 PLN (bramka)

Szczegóły

Data:
6 kwietnia
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1565225850906346

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

CRK
ul. Jagiellończyka 10 c/d
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content