Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wczasy + bogdan sėkalski

3 grudnia, 2023

3.12.2023 – 20:00
Klub Łącznik (na terenie Czasoprzestrzeni)
ul. Tramwajowa 1-3 | Wrocław
Wczasy powracają z nowym materiałem, który będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennych koncertów.
Duet Wczasy jest znany z takich przebojów jak „Dzisiaj jeszcze tańczę” (który trafił na ścieżkę dźwiękową do filmu „Fanfik”), „Jesteś najlepszy” (pojawia się w filmie „Sweat”), „Tyle słów” czy „Prince i Bowie”. Albumy „Zawody” i „To wszystko kiedyś minie” spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem słuchaczy i krytyków (docenione m.in. przez Gazetę Wyborczą w podsumowaniach najlepszych płyt roku i Bartka Chacińskiego na blogu Polifonia). Licząc od 2017 roku, zespół zagrał już ponad 200 koncertów w kraju i za granicą, m.in. na festiwalach: Open’er, OFF, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka, Pop Messe, Creepy Teepee.
Zespół Wczasy został uznany za ważne zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Jakub Knera, w artykule na łamach „Dwutygodnika”, tak podsumowuje twórczość duetu: „Można Wczasy potraktować jako deskę ratunku. Ich piosenki pozwalają okiełznać codzienny Weltschmerz, są narzędziem do oswojenia śmiechem depresyjnej rzeczywistości. Muzycy poruszają w nich wszystkie czułe dla millennialsów struny – lęk przed pracą, która jest zesłaniem, i przed porażką w niekończącym się wyścigu o dobra materialne, symboliczne i emocjonalne. Równocześnie zachęcają do tańca, jakby miało nie być poniedziałku.” Więcej: https://www.dwutygodnik.com/…/9813-weltschmerz…

Jako gość na koncercie wystąpi:
bogdan sėkalski
serwuje mieszankę psychodelii i popu w energetycznym stylu. Skoczne rytmy, chwytliwe melodie, idealne na parkiet!!! Tylko na taki taniec z subtelnym posmakiem goryczy, bo bogdan nie boi się konfrontować bohaterów swoich piosenek z bezlitosną rzeczywistością, ukazując ich dziwactwa i niezręczności w niezapomniany sposób.
Słowa klucze:
✅małe ludzkie porażki
✅awkward but uplifting
✅skoczne rytmy
✅good vibes
Bilety: https://goout.net/pl/bilety/wczasy/yobv/
I pula: 50 zł
II pula: 60 zł
III pula: 70 zł

 

Szczegóły

Data:
3 grudnia, 2023
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/340221401709037/

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

Łącznik / Czasoprzestrzeń
Tramwajowa 1-3
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content