Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Independent Wub

11 listopada, 2023

W̶U̶B̶ ̶J̶E̶S̶Z̶C̶Z̶E̶ ̶N̶I̶E̶P̶O̶L̶E̶G̶Ł̶Y̶,̶ ̶W̶U̶B̶ ̶Z̶W̶Y̶K̶L̶E̶ ̶N̶I̶E̶O̶D̶L̶E̶G̶Ł̶Y̶,̶ ̶W̶U̶B̶ ̶W̶I̶E̶C̶Z̶N̶I̶E̶ ̶N̶I̶E̶P̶O̶D̶L̶E̶G̶Ł̶Y̶

11.11 to mistrzowska data, w której każdy znajdzie coś dla siebie – numerologiczne świry, wolnościowcy, patrioci, fani basówy i dobrego rapu, osoby co lubią być numerem jeden, ci którzy dostawali w szkole pały i chcą się zmierzyć ze swoją traumą, ale także ci, którzy mają zwyczajnie wyjebane i po prostu chcą się dobrze bawić. Miejsca starczy dla każdego.

Po minionych wyborach wzrastające poczucie zjednoczenia w narodzie jest odczuwalne, a powodów do celebrowania autonomii jest więcej, dlatego ta edycja jest dla nas wyjątkowa.
𝘞𝘶𝘣 𝘞𝘶𝘣 ™ od zawsze tożsame jest nie tylko z niezależnością, ale przede wszystkim jednością. Żyjemy w przekonaniu, że każdy z nas jest Power Rangerem innego koloru, a nasza czarnobiała przestrzeń ma być platformą dla cyklicznego tworzenia się monstrualnego Megazorda zasilanego basem.
𝘞𝘶𝘣 to my, 𝘞𝘶𝘣 to Wy, 𝘞𝘶𝘣 to My.
Wubnijmy to razem – kierownikami naszej niepodległościowej orkiestry będą dla was:

– 𝗥𝗔𝗣 𝗪𝗨𝗕 –

𝙱𝚂𝙺 | 𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭𝐢𝐯𝐞/𝐡𝐨𝐮𝐬𝐞 𝐫𝐚𝐩/𝐞𝐚𝐫𝐥𝐲 𝟎𝟎’𝐬
Chłopaków nie przejęło to, że są z wrocławskiego Biskupina. Zdecydowali się stworzyć swój amerykański sen tutaj. Świeży jak szparagi 7 maja, profesjonalni jak Kurek na serwise. Nie wiadomo, czy na ich koncercie to chłopcy powinni pilnować swoich dziewczyn, czy raczej dziewczyny chłopców. Co jednak wiadomo, to że robi się o nich głośno szybko. To dobra okazja, żeby później móc mówić “Znał_m ich jeszcze zanim…”
https://www.instagram.com/bskboys/

𝙾𝚂𝙺𝙸𝙼𝙾𝚁𝙾𝙽 | 𝐫𝐚𝐩/𝐠𝐫𝐢𝐦𝐞/𝟐-𝐬𝐭𝐞𝐩
The Original Wubber. Ksywa powinna brzmieć OMNIKOLO. Raz raper, raz producent, raz raver, raz DJ, nie raz wszystko na raz. Co tym razem Moronie?
https://www.instagram.com/oskimoron/

– 𝗖𝗟𝗨𝗕 𝗪𝗨𝗕 –
𝚖𝚊𝚍𝚒𝚔𝚘𝚙𝚝𝚊𝚑 | 𝐛𝐚𝐬𝐬/𝐝𝐚𝐧𝐜𝐞𝐡𝐚𝐥𝐥/𝐛𝐫𝐨𝐤𝐞𝐧 𝐛𝐞𝐚𝐭𝐬
Pisała historię polskiego bassu, zanim Polska pisała bass przez dwa S. Członkini starszyzny kolektywu 𝔯𝔢𝔤𝔦𝔪𝔢 𝔟𝔯𝔦𝔤𝔞𝔡𝔢. Pramatka ᴜᴄᴢᴜʟᴇɴɪᴀ. Gdy Wrocław stał się za mały i pojechała na podbój stolicy, gdzie na łamach Radia Kapitał aktywnie prowadzi audycję ʙᴀꜱꜱᴋᴇᴛ. 11.11 powróci do gniazda to show us wub’s up.
https://soundcloud.com/behind-the…/podcast-58-madikoptah
https://www.instagram.com/maszbiszkoptah/

Y𝚊𝚗𝚎𝚌𝚣𝚎𝚔 | 𝐝𝐚𝐫𝐤 𝐠𝐚𝐫𝐚𝐠𝐞/𝐛𝐫𝐞𝐚𝐤𝐛𝐞𝐚𝐭
Z każdym przekręceniem gały, coraz bardziej doskonały. Marnotrawny syn wubowy strikes again. Swoje gniazdo ma w Szczecinie, gdzie współtworzy Still Collective, jednak jego wrodzona nadaktywność i natura obieżyświata nie pozwalają mu stać w miejscu i możesz mieć pewność, że Tobie też nie pozwoli.
Yaneczek i OSKIMORON łączyli już siły na wielu płaszczyznach, m.in współprowadząc audycję we wrocławskim Radiu LUZ. Tym razem chłopcy złapią za broń i wspólnie poprowadzą Powstanie Wrocławskie – Yaneczek w roli silekty, Moronik jako em si.
Yaneczek + OSKIMORON = wielkie YO
https://soundcloud.com/yankeses/basskomora-09-06-23 https://www.instagram.com/yankeses/

𝚍𝚊𝚍𝚊𝚗 𝚔𝚊𝚛𝚊𝚖𝚋𝚘𝚕𝚘 | 𝐛𝐫𝐞𝐚𝐤𝐛𝐞𝐚𝐭/𝐮𝐤 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐨/𝐝𝐮𝐛𝐬𝐭𝐞𝐩
The humble king, the bass professor, Keanu Raves, the doer. DJ, producent, członek i współtwórca kolektywu/labelu SPLOT. Autor oscylującej wokół grimowo-breakowych riddimów audycji 𝚐𝚛𝚒𝚝. Bez dwóch zdadan jeden z najzdolniejszych reprezentantów polskiej myśli basowej, który konsekwentnie zdobywa kolejne odznaki i coraz skuteczniej eksportuje nasze basowe dobra poza granice Polski.
https://soundcloud.com/dadan11 https://www.instagram.com/dadan.k11/

𝚜𝚔𝚎𝚠\\𝚔𝚒𝚍𝚍𝚘 | 𝐮𝐤 𝐝𝐮𝐛𝐬𝐭𝐞𝐩
Postać o wielu twarzach i jednym wielkim Sercu. DJ, producent, artysta wizualny, 1/3 projektu IMBA. Zahartowany przez bezlitosne jebanie stopą.
You’re about to witness him enter the bass.
https://soundcloud.com/…/energy-shift-mix-by-bite-7…
https://www.instagram.com/skew_kiddo/

𝗧𝗮𝘅:
𝟯𝟬𝗽𝗹𝗻
𝟮𝟬𝗽𝗹𝗻 𝘇 𝘄𝗹𝗲𝗽𝗮 𝗪𝘂𝗯 𝗪𝘂𝗯
Cały przychód z wejściówek przeznaczony jest na wynagrodzenie pracy artystów.
*𝚋𝚒𝚎𝚍𝚗𝚢𝚌𝚑 𝚗𝚒𝚎 𝚍𝚢𝚜𝚔𝚛𝚢𝚖𝚒𝚗𝚞𝚓𝚎𝚖𝚢 – 𝚠 𝚛𝚊𝚣𝚒𝚎 𝚠𝚞 𝚍𝚖 𝚠𝚞𝚋 𝚏𝚘𝚛 𝚘𝚝𝚑𝚎𝚛 𝚘𝚙𝚝𝚒𝚘𝚗𝚜 *

Szczegóły

Data:
11 listopada, 2023
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/864393328793248

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

Czuła Jest Noc / Uczulenie
Kolejowa 8
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content