Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Klub Szalonych presents: Asthma Choir [DE] // Raunen [DE]

19 czerwca

Drzwi otwieramy o 20:00
Start koncertów o 21:00
*Sugerowana* wlota 40pln
—————————-*

ASTHMA CHOIR
Tak naprawdę to nie chór, tylko potężne, art-rockowe trio.
To dziecko zrodzone z głów Torstena Langa i Raphaela Espinozy, którzy używając własnego, muzycznego języka, tworzą wrzeszczące ściany fal dźwiękowych i światła. Ich utwory osadzone są w alternatywnym miejscu i czasie… sprawiają, że wodospady płyną w górę, dzieci chowają się przed ciemnością, a dziadkowie odmawiają modlitwy. Asthma Choir, wraz z perkusistą Richardem Luciusem, przywołuje romantyzowaną, lecz niespokojną dystopię, konfrontując publiczność z siłą sensoryczną, z którą trzeba się liczyć.
https://www.instagram.com/asthma_choir
https://asthmachoir.bandcamp.com/

 

—————————,
RAUNEN
„Raunen” to niemieckie określenie używane do opisania odległego szmeru, akustycznych chmur dźwięków wyraźnie pochodzących z ludzkich głosów i mowy, ale bez zrozumiałego znaczenia czy treści. To także zbiór wszystkich przedsięwzięć Nilsa Weishaupta jako solowego muzyka bez granic gatunkowych i stylistycznych.
Tym razem Nils występuje w roli piosenkarza/songwritera i będzie wykonywał utwory gdzieś spomiędzy soulu a awangardowego popu. Jego unikalny głos i podejście instrumentalne oscylują między humorem a smutkiem, między bolesną szczerością a kiczowatym romansidłem.
https://m-weishaupt.bandcamp.com/

 

Szczegóły

Data:
19 czerwca
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/829360022414030

Organizator

Klub Szalonych
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Wyspa Tamka
Wyspa Tamka 2
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content