Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

HUBRIS. (CH) + PURE BEDLAM + IN2ELEMENTS

19 marca

HappyDying Productions zaprasza na
HUBRIS. (CH) + PURE BEDLAM + IN2ELEMENTS
19.03. Wrocław, Liverpool
Bilety: 40 PLN w dniu koncertu
Szwajcarzy z Hubris. ponownie w Polsce, tym razem w towarzystwie zespołów Pure Bedlam i In2Elements. Przygotujcie się na noc pełną post rocka, progresywnego metalu i post-hardcore’a.
Zagrają:

HUBRIS. (CH) – szwajcarski zespól instrumentalny z Fryburga. Założony w 2014 roku kwartet wyróżnia się oryginalnym stylem łączącym elektroniczną atmosferę z elementami właściwymi scenom metalowej oraz progresywnej. Grupa promuje obecnie swój najnowszy album „The One Above”, który został wydany 10 lutego 2023. Tylko w tym roku Hubris zagrali trasy koncertowe w USA, Indiach, Australii, Europie Zachodniej, oraz Azji, wystąpili też na festiwalach Dunk Festival i Post Festival. Koncerty Hubris naszpikowane są dużą dawką energii i na długo pozostają w pamięci.
FB: https://www.facebook.com/Hubrisband
BC: https://hubrisband.bandcamp.com

The One Above (live session):

The One Above (full album):

PURE BEDLAM – 90’s worship wymieszany z post rockiem, alternatywą i kilkoma innymi składnikami. Trochę jakby At the Drive In, Jimmy Eat World i Poison The Well poszli razem na piwo. Projekt muzyków Mentora, J. D. Overdrive, Lasu Trumien, The October Leaves i In2Elements. W 2021 zadebiutowali płytą „Taking Shape”, a rok później powrócili z płytą „The Sightseer”, która jeszcze bardziej eksponuje melodyjne oblicze zespołu. Obecnie grupa pracuje nad trzecim krążkiem.
FB: https://www.facebook.com/purebedlamband
BC: https://purebedlam.bandcamp.com/releases

Earthly Possessions:

The Sightseer (full album):

IN2ELEMENTS – początki zespołu sięgają roku 2017, kiedy to I2E powstało jako solowy, instrumentalny projekt gitarzysty Adama Szopy (znanego również z Pure Bedlam). Po wydaniu EPki „The World to Come” w 2018 roku i dobrze przyjętego pełnego albumu „Cold” w 2019 roku, projekt przekształcił się w pełny zespół, a do składu dołączyli Krzysztof Rutka (ex-Transmission Zero) na basie i Michał Szendzielorz (Gallileous) na perkusji. Od tego czasu zespół wypuścił dwa materiały: „Cycles” (2020) i „It’s Always Darkest Before the Dawn” (2022).
FB: https://www.facebook.com/in2elements
BC: https://in2elements.bandcamp.com/

Dystopia:

It’s Always Darlest Before the Dawn (full album):

Szczegóły

Data:
19 marca
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1298809304133080/

Organizator

HappyDying Productions
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Liverpool
Ul. Świdnicka 37
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content