Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Daniel Spaleniak

16 lutego

✨ Strefa Kultury Wrocław zaprasza 16 lutego do Firleja na koncert młodego artysty oraz kompozytora Daniela Spaleniaka. Jego muzyka to mieszanka folku, bluesa i alternatywnych brzmień.
👉🏼 Daniel Spaleniak to 29-letni muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów pochodzący z Kalisza, obecnie żyjący w Warszawie. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory, wzbudziły bardzo duże zainteresowanie na amerykańskim rynku, w związku z czym jego kompozycje można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach, jak: „Ozark” (Netflix), „Elementary (CBS), „Six” (History Chanel), „Good Behavior” (TNT), „The Path” (Hulu) czy „Shooter” (Paramount). 📽
🌍 Nic dziwnego, że Spaleniak podoba się za oceanem, bo jego muzyka to mieszanka folku, białego bluesa i alternatywnego luzu, idealnie skrojona pod nocną podróż Drogą 66” napisał w recenzji Jarek Szubrycht dla „Gazety Magnetofonowej” oraz „Polityki”.
📀 Daniel ma na koncie już pięć solowych albumów, które spotkały się z uznaniem fanów i krytyków muzycznych. Jego trzecia płyta „Life is somewhere else” była nominowana do nagrody Fryderyka 2018 w kategorii „Blues/Country”. Artysta oprócz tego, że wydaje solowe płyty, aktywnie koncertuje ze swoimi muzykami. Zagrał na festiwalach, jak: „Open’er”, „OFF Festival”, „Halfway” czy „Soundrive”, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle. Najnowszym wydawnictwem Spaleniaka jest album „Tape V”.
📆 16.02, godz. 19:00
📍 Firlej, ul. Grabiszyńska 56
🎟 Bilety dostępne na stronie: https://strefakultury.pl/wydarz…/daniel-spaleniak-koncert/
ℹ️ Cena biletu: 50 zł

 

 

Szczegóły

Data:
16 lutego
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/371416128674795/

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

Firlej
Grabiszyńska 56
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content