Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Book Truck na Tamce: Ekostraż / The Pau / Akcja Charytatywna

14 czerwca

Book Truck i Tajne Komplety dołączają do stada Ekostraży.
14.06 zapraszamy na Wyspę Tamkę, będziemy tam z ekipą Ekostraży, która opowie Wam o swoich działaniach , przeprowadzi szkolenia z pierwszej pomocy dla psów i kotów, pokaże jak wyplatać maty węchowe. Będziecie mogli również nabyć fanty ekostraży i książki w tematyce zwierząt.
Czas umili nam The Pau, która zagra kilka setów i zrobi łomot.
Czekamy na Was na Tamce od 16:00 do 21:00!
Dodatkowo połowę dochodu z obrotu książek w Tajnych Kompletach (Księgarnia, Przejście Garncarskie 2, Wrocław) przekażemy w formie darowizny na działania Ekostraży.
Zapraszamy również na zakupy do Tajnych!

EKOSTRAŻ
KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy organizacją pozarządową, OPP (organizacją pożytku publicznego) i ośrodkiem rehabilitacji małych zwierząt chronionych. Działamy nieprzerwanie od 2009.
Pomagamy zwierzętom domowym, dzikim oraz wolnobytującym – na Dolnym Śląsku i nie tylko. Trafiają do nas psy, koty, domowe gryzonie, ale też jenoty, ptaki, dzikie małe ssaki. Szczególnym elementem naszej działalności jest pomoc jeżom.

CO ROBIMY?
Interweniujemy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia zwierząt, ratujemy, leczymy, otaczamy opieką, znajdujemy dom lub wypuszczamy na wolność. Walczymy o sprawiedliwość dla zwierząt w sądzie. Edukujemy młodszych i starszych, promujemy ideę pomagania.
Jako jedna z niewielu organizacji niesiemy pomoc zwierzętom przez całą dobę. Jesteśmy przede wszystkim wolontariuszami, ale wśród nas znajdziecie m.in. osoby upoważnione do interwencji na rzecz zwierząt, techników weterynarii, behawiorystów.
KOGO RATUJEMY?
Pod naszymi skrzydłami znaleźli się pies Fazi uratowany z pożaru, kotka Smołka wyłowiona ze smoły, jeż Henryk, który uderzony kołami samochodu miał problemy z oddychaniem, mały jenotek w stanie hipotermii znaleziony w rowie, ledwo odratowane psy i lisy z pseudohodowli futrzarskiej w Goliszowie, osierocony lis Tomek z padaczką, bezdomny pies Blaszka ze złamanym kręgosłupem, sparaliżowana kotka Kropcia, gang 21 szczeniaków-świerzbiaków, które odebraliśmy ze złych warunków, a nawet zziębnięta wydra, która zawędrowała do ciepłego mieszkania przyprowadzona przez psa…
Tysiące niezwykłych historii, wiele wygranych walk o psie, kocie, ptasie, jeżowe, królicze, jenotowe, bobrze życie.

THE PAU:
polska piosenkarka pochodząca z Koszalina, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów, przedstawicielka punk rocka.
Projekt The Pau powstał w styczniu 2015 roku. Na koncertach artystka przeważnie występuje z gitarą, a podkłady muzyczne odtwarza ze smartfona („akompaniujący jej „zespół” w całości mieści się wewnątrz telefonu komórkowego”), nierzadko ucieka się do aleatoryzmu[2]. Poza Polską występowała w innych krajach Europy (m.in. w Norwegii, na Ukrainie, w Czechach[3]). Supportowała także trasy koncertowe zespołu Ørganek[4] i WaluśKraksaKryzys[5]. Została finalistką (jedna z dziesięciu) pierwszej edycji plebiscytu Sanki, tj. na największe nadzieje polskiej sceny muzycznej

———————————
Wydarzenie jest elementem interdyscyplinarnego projekt „Book Truck na Tamce: jazda kulturalna”, który będzie się odbywać na wrocławskiej Wyspie Tamka.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków finansowych otrzymanych od Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl)

Szczegóły

Data:
14 czerwca
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/472195315167914/

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

Wyspa Tamka
Wyspa Tamka 2
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content