Koncerty

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bless My Gun | Fūsy | Sól

22 czerwca

KONCERT: Błogosław fusy i sól – Bless My Gun | Fūsy | Sól – Art Rock/Post Punk/Alt Rock/Indie
Sobota 22.06.2024 19:00
Składka 30 zł. Pamiętaj że możesz zapłacić więcej lub mniej. Przestrzeń bezpieczna i wolna od alkoholu i środków odurzających.
Sobota z podziemnymi projektami to dobra sobota. Solowy projekt pełen emocji i mroku – Bless My Gun z Wrocławia dobrał na swój występ u nas świetne towarzystwo. Post Punkowe Fusy to granie mroczne i skoczne, czy może być lepsze? No a na deser Sól z nowej soli, w małych miastach powstają często najpiękniejsze rzeczy, tak też jest w tym przypadku. Do zobaczenia, to będzie piękny, ciepły wieczór pełen pięknych ciepłych i zimnych dźwięków!

▶︎ Bless My Gun ◀︎
Singer-songwriter / Avant Art Rock (Wrocław)
Bless My Gun to projekt niezależnego piosenkarza i autora tekstów, którego twórczość łączy w sobie refleksyjną, kontestującą lirykę z psychodelicznymi i eksperymentalnymi brzmieniami. W ubiegłym roku twórca samodzielnie wyprodukował, a następnie wydał cztery single, które trafiły na alternatywne listy przebojów oraz do mediów muzycznych. Określano je tam jako niekonwencjonalne i nieprzewidywalne doświadczenia dźwiękowe pełne skrajności, przeciwstawień oraz intrygujących dźwięków. Obecnie muzyk pracuje nad nowym materiałem, którego premiera będzie miała jesienią tego roku, a który z pewnością będzie można usłyszeć na żywo.
Zapraszamy do odkrywania świata twórcy na serwisach strumieniowych oraz społecznościowych:
https://linktr.ee/blessmygun

 

▶︎ Fūsy ◀︎
Post punk / New wave (Poznań)
Zespół powstał pod koniec upalnego sierpnia ’22 roku. W efekcie owocnego poszukiwania odpowiedniego ujścia twórczej energii w ciągu pół roku powstał repertuar instrumentalny. Brakujący element w osobie wokalisty idealnie uzupełnił całość nadając dźwiękom treść i przesłanie. Tak oto na dnie muzycznego undergroundu pozostały Fūsy. Muzyka mroczna & skoczna. Połączenie ducha postpunku z melodyczną gitarą i energetyczną sekcją rytmiczną. To eklektyczna muzyka, w której można odnaleźć elementy new wave oraz indie. Mimo krótkiego czasu zespól zagrał już kilka koncertów oraz nagrał materiał w studiu. Został finalistą w konkursach m.in. Młoda Scena 2.0, Festiwalu Lipa 23’ i Festiwalu Generacja.

 

▶︎ Sól ◀︎
Rock, Indie Rock, muzyka alternatywna (Nowa Sól)
Zespół Sól! Założony trzy lata temu przez Siwak Deborę, Marcina Chrapko, Michała Szczygła oraz Kamila Ksiądzyk. Połączyła ich nie tylko pasja i miłość do muzyki, ale również oczekiwania po więcej przypadkowych dźwięków naciskanych palcem. Zespół Sól z Nowej Soli jest w trakcie prac studyjnych nad własnym albumem, już niebawem ukaże się krążek ich wspólnych prac, a tymczasem zapraszamy Państwa na koncerty, w których nie zabraknie emocji!

 

Składka 30 zł. Pamiętaj że możesz dać więcej lub mniej.
Oddolne Centrum Społeczno Kulturalne Postój,
Wrocław Ul. Metalowców 59b
https://ocsk-postoj.wspolneoparcie.org/adres-kontakt
Przestrzeń bezpieczna i wolna od alkoholu i środków odurzających

Szczegóły

Data:
22 czerwca
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1170694914058413/

Organizator

#szerowanienieboli

Miejsce wydarzenia

Postój
Metalowców 59b
Wrocław, Poland
+ Google Map
Skip to content